Pogotowie Komputerowe Gorzów Wielkopolski 

Tel. 519 046 246 

 info@wisniewskiit.pl

  ESET Nowa wersja 6.4 konsoli zarządzającej ESET  
       
  Nowa wersja ERA

 

 

ESET udostępnił zaktualizowaną wersję swojej konsoli zarządzającej ESET Remote Administrator, służącej do zarządzania rozwiązaniami ESET dla firm. Wybrane funkcjonalności najnowszej wersji konsoli ESET Remote Administrator (6.4):

  1. Rozbudowany kreator konfiguracji serwera ESET Remote Administrator – administrator, który po raz pierwszy loguje się do konsoli zyskuje komplet podpowiedzi jak krok po kroku uruchomić całe środowisko centralnej administracji i jak korzystać z ESET Remote Administrator.
  2. Korzystając z ESET Remote Administrator bazującego na systemie linuksowym CENT OS możliwe jest uruchomienie dodatkowego interfejsu webowego, który umożliwia wybór i wykonywanie zadań systemu poprzez kliknięcie myszką (do tej pory konieczne było korzystanie z wiersza poleceń). Wspomniany interfejs pozwala także na monitorowanie wydajności systemu operacyjnego, na którym uruchomione jest środowisko ESET Remote Administrator.
  3. Najnowsza wersja konsoli ESET pozwala na wykonanie backupu serwera ESET Remote Administrator, uruchomionego w postaci maszyny wirtualnej, co może okazać się przydatne w razie awarii lub podczas migracji do kolejnych wersji konsoli.
  4. ESET Remote Administrator w wersji 6.4 pozwala wygenerować pakiet instalacyjny, zawierający konfigurację zabezpieczeń stacji roboczej wraz z poleceniem podłączenia jej do konsoli ESET. Tak stworzone pakiety mogą być wykorzystane do instalacji programów ESET na stacjach roboczych za pomocą GPO (Group Policy Object) oraz SCCM (System Center Configuration Manager).

Pamiętaj, aby wspomnieć o nowościach swoim klientom i przekazać im link do strony http://www.eset.pl/Pobierz/pelne/ESET-Remote-Administrator, gdzie znajdą pliki instalacyjne nowej konsoli zarządzającej ESET!

Design by: www.diablodesign.eu